Vi er klar til at hjælpe dig

KONTAKT OS

Efterlad en
besked

Ledelse

Frank Birkegaard

CEO / EJER
Mobil:+45 30 33 25 04
frank@65beauty.com
Sixfive Beauty Group

Michal Řehůřek

Forretningsdirektør/partner
Mobil: +420 775 595 197
michal@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Salgsafdeling

Anders Frigaard

Salgschef
Mobil: +45 2938 6484
anders@65beauty.com
Sixfive Beauty Nordic

Charlotte Rishøj

Salgs- og marketingchef
Mobil: +45 2981 0438
charlotte@65beauty.com
Sixfive Beauty Nordic

Karoline Christensen

Indkøbskoordinator
Mobil: +45 2465 5265
karoline@65beauty.com
Sixfive Beauty Nordic

Pavel Stávek

Key Account Manager
Mobil: +420 775 595 614
pavel@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Zbyněk Vozdecký

Key Account Manager
Mobil: +420 775 644 649
zbynek@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Hana Ekartová

Key Account Manager
Mobil: +420 607 067 549
hana@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Mike Pan

Chef for indkøb
Mobil: +86 1380 5781 242
mike@65beauty.com
Sixfive Beauty Sourcing

Administration

Zdeňka Havlová

Personlig assistent
Mobil: +420 604 461 950
zdenka@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Vendy Sadílková

Salgsassistent
Mobil: +420 720 021 173
vendy@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Rock Zhang

Salgschef
Sixfive Beauty Sourcing

Janes Wang

Merchandise
Sixfive Beauty Sourcing

Lou

QC
Sixfive Beauty Sourcing

Emballage- og produktionsafdeling

Jan Rusnák

Produktionschef
Mobil: +420 776 151 807
jan@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Gabriela Netoličková

Emballagechef
Mobil: +420 607 067 548
gabriela@65beauty.com
Sixfive Beauty Produktion

Kateřina Krätschmerová

Emballagechef
Mobil: +420 737 159 939
katerina@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Dagmar Kovačevová

Emballagechef
Mobil: +420 702 180 707
dagmar@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Økonomisk afdeling

Ludmila Chmelová

Cheføkonom
Mobil: +420 774 454 339
ludmila@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Oldřiška Rumpíková

Bogholder
Mobil: +420 608 966 274
oldriska@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Karoline Christensen

Indkøbskoordinator
Mobil: +45 2465 5265
karoline@65beauty.com
Sixfive Beauty Nordic

Forsknings- og udviklingslaboratorium

Lenka Řehůřková Head of Laboratory
Lenka Řehůřková

Laboratoriechef
Mobil: +420 608 721 476
lenka@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Kateřina Krätschmerová

Emballagechef
Mobil: +420 737 159 939
katerina@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Zuzana Haasová

F&U-laboratorium
Mobil: +420 602 540 647
zuzana@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Zuzana Medveďová

F&U-laboratorium
Mobil: +420 720 021 168
medvedova@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Žaneta Juříková

F&U-laboratorium
Mobil: +420 601 170 143
zaneta@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Eva Kadlecová

F&U-laboratorium
Mobil: +420 720 777 238
eva@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Tereza Kolackova

F&U-laboratorium
Mobil: +420 725 727 242
tereza@65beauty.com
Sixfive Beauty Production

Hovedtelefonnummer

Virksomhed Tjekkiet

Viniční 84

615 00 Brno
Tjekkiet
Momsnummer: CZ28694414

Michal Řehůřek
Telefon: + 420 541 211 686
Mail: michal@65beauty.com

Virksomhed Danmark

Fynsvej 11
6000 Kolding
Danmark
Momsnummer: 31935792

Frank Birkegaard
Telefon:
+45 70 26 26 77

E-mail: frank@65beauty.com

Virksomhed Kina

15F, Richful International Trade Plaza,
Nr. 258 Zhong He Zhong Road
31003 Hangzhou Kina
Momsnummer: 91330102MA28RKLJ95

Mike Pan
Telefon: +86 1380 5781 242
E-mail: mike@65beauty.com