Vi er klar til at hjælpe dig

Vælg hvilke af vores 4 "ben" du vil kontakte

Frank Birkegaard

CEO / OWNER
Mobil: +45 30 33 25 04
frank@sixfivebeautygroup.com

Beauty Lab

Marlene Riis

Business Development Manager
Mobil: +45 2921 9808
marlene@sixfivebeautygroup.com

Morten Bernhard Christensen

Sales
Mobil: +45 3021 4141
morten@sixfivebeautygroup.com

Hovedtelefonnummer

+ 45 7026 2677

Salg

Michal Řehůřek

Business director / Partner
Mobil: +420 775 595 197
michal@sixfivebeautygroup.com

Pavel Stávek

Key account manager
Mobil: +420 775 595 614
pavel@sixfivebeautygroup.com

Hana Ekartová

Key account manager
Mobil: +420 607 067 549
hana@sixfivebeautygroup.com

Vendy Sadílková

Sales assistant
Mobil: +420 720 021 173
vendy@sixfivebeautygroup.com

Zdeňka Havlová

Personal assistant
Mobil: +420 604 461 950
zdenka@sixfivebeautygroup.com

Emballage & produktion

Kateřina Krätschmerová

Packaging manager
Mobil: +420 737 159 939
katerina@sixfivebeautygroup.com

Jan Rusnák

Produktion manager
Mobil: +420 776 151 807
jan@sixfivebeautygroup.com

Dagmar Kovačevová

Packaging manager
Mobil: +420 702 180 707
dagmar@sixfivebeautygroup.com

Økonomi

Ludmila Chmelová

Head Economist
Mobil: +420 774 454 339
ludmila@sixfivebeautygroup.com

Oldřiška Rumpíková

Accountant
Mobil: +420 608 966 274
oldriska@sixfivebeautygroup.com

Laboratorium

Lenka Křiváková

R&D Laboratory
Mobil: +420 773 226 636
krivakova@sixfivebeautygroup.com

Zuzana Haasová

R&D Laboratory
Mobil: +420 602 540 647
zuzana@sixfivebeautygroup.com

Zuzana Medveďová

R&D Laboratory
Mobil: +420 720 021 168
medvedova@sixfivebeautygroup.com

Žaneta Juříková

R&D Laboratory
Mobil: +420 601 170 143
zaneta@sixfivebeautygroup.com

Lenka Řehůřková

R&D Laboratory
Mobil: +420 608 721 476
lenka@sixfivebeautygroup.com

Lenka Němečková

R&D Laboratory
Mobil: +420 725 727 242
lenka.N@sixfivebeautygroup.com

Petra Burešová

R&D Laboratory
Mobil: +420 607 067 548
petra@sixfivebeautygroup.com

Hovedtelefonnummer

+420 541 211 686

Beauty Kosmetik

Anne Marie Kastrup

Project Coordinator
Mobil: +45 2981 0129
annemarie@sixfivebeautygroup.com

Hovedtelefonnummer

+ 45 7026 2677

Beauty Sourcing

Mike Pan

Head of sourcing
Mobil: +86 1380 5781 242
mike@sixfivebeautygroup.com

Rock Zhang

Sales Manager

Janet Wang

Merchandise

Lou

QC

Virksomhed Tjekkiet

Viniční 82
615 00 Brno
Tjekkiet
Momsnr: CZ28694414

Michal Řehůřek
Telefon: + 420 541 211 686
E-mail: michal@sixfivebeautygroup.com

Virksomhed Danmark

Jernbanegade 44
6000 Kolding
Danmark
Momsnr: 31935792

Frank Birkegaard
Telefon: +45 70 26 26 77
E-mail: frank@sixfivebeautygroup.com

Virksomhed Kina

15F, Richful International Trade Plaza,
No.258 Zhong He Zhong Road
31003 Hangzhou Kina
Momsnr: 91330102MA28RKLJ95

Mike Pan
Telefon: +86 1380 5781 242
E-mail: mike@sixfivebeautygroup.com

KONTAKT OS

Skriv en besked