Vi er klar til at hjælpe dig

Vi er alle en del af SixFive Beauty Group

Ledelse

Frank Birkegaard

CEO / OWNER
Mobil: +45 30 33 25 04
frank@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Group

Michal Řehůřek

Business Director / Partner
Mobil: +420 775 595 197
michal@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Salgsafdeling

Anders Frigaard

Sales Manager
Cell: +45 2938 6484
anders@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Nordic

Morten Bernhard Christensen

Sales
Mobil: +45 3021 4141
morten@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Lab

Anne Marie Kastrup

Project Coordinator
Mobil: +45 2981 0129
annemarie@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Lab / Cosmetics

Pavel Stávek

Key Account Manager
Mobil: +420 775 595 614
pavel@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Hana Ekartová

Key Account Manager
Mobil: +420 607 067 549
hana@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Mike Pan

Head of Sourcing
Mobil: +86 1380 5781 242
mike@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Sourcing

Administration

Zdeňka Havlová

Personal Assistant
Mobil: +420 604 461 950
zdenka@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Vendy Sadílková

Sales Assistant
Mobil: +420 720 021 173
vendy@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Aline Lange

So Me Assistant
aline@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Group

Rock Zhang

Sales Manager
Sixfive Beauty Sourcing

Janes Wang

Merchandise
Sixfive Beauty Sourcing

Lou

QC
Sixfive Beauty Sourcing

Emballage og produktionsafdeling

Jan Rusnák

Production Manager
Mobil: +420 776 151 807
jan@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Kateřina Krätschmerová

Packaging Manager
Mobil: +420 737 159 939
katerina@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Dagmar Kovačevová

Packaging Manager
Mobil: +420 702 180 707
dagmar@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Økonomisk afdeling

Ludmila Chmelová

Head Economist
Mobil: +420 774 454 339
ludmila@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Oldřiška Rumpíková

Accountant
Mobil: +420 608 966 274
oldriska@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Anne Marie Kastrup

Project Coordinator
Mobil: +45 2981 0129
annemarie@sixfivebeautygroup.com
Denmark department

Forsknings- og udviklingslaboratorium

Lenka Řehůřková

R&D Laboratory
Mobil: +420 608 721 476
lenka@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Zuzana Haasová

R&D Laboratory
Mobil: +420 602 540 647
zuzana@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Zuzana Medveďová

R&D Laboratory
Mobil: +420 720 021 168
medvedova@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Žaneta Juříková

R&D Laboratory
Mobil: +420 601 170 143
zaneta@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Lenka Němečková

R&D Laboratory
Mobil: +420 725 727 242
lenka.N@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Petra Burešová

R&D Laboratory
Mobil: +420 607 067 548
petra@sixfivebeautygroup.com
Sixfive Beauty Production

Hovedtelefonnummer

+ 45 7026 2677

Virksomhed Tjekkiet

Viniční 82
615 00 Brno
Tjekkiet
Momsnr: CZ28694414

Michal Řehůřek
Telefon: + 420 541 211 686
E-mail: michal@sixfivebeautygroup.com

Virksomhed Danmark

Jernbanegade 44
6000 Kolding
Danmark
Momsnr: 31935792

Frank Birkegaard
Telefon: +45 70 26 26 77
E-mail: frank@sixfivebeautygroup.com

Virksomhed Kina

15F, Richful International Trade Plaza,
No.258 Zhong He Zhong Road
31003 Hangzhou Kina
Momsnr: 91330102MA28RKLJ95

Mike Pan
Telefon: +86 1380 5781 242
E-mail: mike@sixfivebeautygroup.com

KONTAKT OS

Skriv en besked